Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
Oferta specjalna
2024-04-11
Traktorek CUB CADET LR2NR76
Traktor ogrodowy Cub Cadet LR2NR76 to unikalna, kompaktowa oraz wszechstronna kosiarka zapewniająca wygodę koszenia trawników o każdej powierzchni. 

Teraz dostępny w cenie brutto 10990,00 zł
2024-03-26
Traktorek CUB CADET LR1MR76
Traktor ogrodowy Cub Cadet LR1MR76 to unikalna, kompaktowa oraz wszechstronna kosiarka zapewniająca wygodę koszenia trawników o każdej powierzchni. 

Teraz dostępny w cenie brutto 9490,00 zł
informacja
Szanowni Państwo!

Zapraszamy do naszych punktów w godzinach otwarcia


poniedziałek - piątek:

9:00 - 17:00

sobota: nieczynne


Urlop:

15.08.2024 - 31.08.2024

dołącz do nas

Firma SIMPOL działa od roku 1989!
Nieważne czy reprezentujesz dużą firmę, czy jesteś prywatnym właścicielem lub też indywidualnym klientem – dla nas każdy jest ważny i dokładamy wszelkich starań, by otrzymał to, czego potrzebuje.
Oferujemy solidny sprzęt znanych i renomowanych marek. U nas znajdziesz sprzęt ogrodniczy i leśny. Oferujemy między innymi: kosiarki Viking, pilarki Stihl, myjki Stihl, odśnieżarki, wiertnice, glebogryzarki, kosy Stihl, aeratory i wiele innych.

Simpol to także naprawa i serwis kosiarek, pilarek oraz wszelkiego sprzętu leśnego jak i ogrodniczego. Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, tam również znajduje się najlepiej zaopatrzony magazyn części zamiennych. Oferujemy fachową obsługę, pomoc, doradztwo i stuprocentowe zadowolenie. 

Kosiarki

Kosiarki, które oferujemy w Łodzi naszym klientom to fenomenalne urządzenia pochodzące od cenionych producentów tego sprzętu. Szczególnie polecamy kosiarki Viking oraz Toro, których wydajność, niezawodność i stabilność są cenione na całym świecie.

Przejdź

Pilarki Stihl

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy rewelacyjne pilarki Stihl o różnej mocy. Szeroki asortyment naszego łódzkiego sklepu oraz ich rozmaite właściwości pozwolą na dobranie urządzenia najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom.

Przejdź

Kosy spalinowe

Sprzedawane przez nas kosy spalinowe (np. marki Stihl) są nieodłącznym narzędziem podczas pielęgnacji ogrodu. Umożliwiają one dotarcie do trudno dostępnych dla tradycyjnych kosiarek miejsc posesji i pozbycie się wysokiej trawy oraz zarośli.

Przejdź

Serwis i naprawa kosiarek

Serwis kosiarek, który wykonujemy w Łodzi to profesjonalne i rzetelne usługi przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów. Naprawa kosiarek i innego sprzętu ogrodowego, którą się zajmujemy, pozwoli dłużej cieszyć się sprawnością maszyny.

Przejdź

Glebogryzarki

Profesjonalne glebogryzarki, które oferujemy naszym klientom są maszynami, które są niezawodne podczas przygotowywania gleby do sadzenia i siania nowych roślin. Przy ich pomocy będziesz mógł wzruszyć ziemię oraz wymieszać ją z wybranym nawozem.

Przejdź

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego posiada szeroki asortyment urządzeń, które znajdą zastosowanie w każdym ogrodzie. Udostępniane przez Simpol maszyny pochodzą z fabryk cenionych producentów przez co są niezwykle solidne i skuteczne.

Przejdź

Liczba odwiedzin: 1276122
copyright © 2017
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl