Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Kosiarki specjalistyczne

Kosiarki bijakowe


Profesjonalne kosiarki bijakowe IBEA idealne do pracy w trudnych warunkach, takich jak nieużytki, zarośla i stoki. Mocny, niezawodny silnik nadaje się do ciągłego, zawodowego użytkowania. 2 biegi do przodu i bieg wsteczny pozwolą na swobodne wykorzystanie maszyny w każdym terenie. Kierownicę naszej kosiarki bijakowej można regulować w dwóch poziomach, aby dostosować ją do własnych potrzeb. Hamulec bezpieczeństwa oraz blokada mechanizmu różnicowego pozwalają na bezpieczną pracę bez względu na warunki.

Kosiarki bębnowe 


Dakr przeznaczone są koszenia wysokiej trawy. Ich trwała i mocna konstrukcja oraz zastosowanie profesjonalnych jednostek napędowych pozwala na pełne wykorzystanie podczas zabiegu koszenia na poboczach dróg, pasach zieleni czy w innych zaniedbanych miejscach gdzie ilość zabiegów koszenia jest ograniczona. Kosiarki mogą być stosowane na powierzchniach gdzie koszenie odbywa się nawet tylko dwa razy do roku. Dzięki zastosowaniu przystawek mogą być wykorzystywane jako kosiarki mulczujące. Konstrukcja kosiarek zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem, a uchylne noże dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo koszenia na terenach o różnorakim podłożu jak np. pobocza dróg, pasy zieleni czy tereny zaniedbane.

Kosiarki rotacyjne 


Przeznaczone do cięcia każdej trawy: na trawnik i na zarośnięte nieużytki. Maszyny z przekładnią mechaniczną gwarantującą trakcję bez poślizgów. Wyposażone w blokadę mechanizmu różnicowego i 3 biegi do przodu plus wsteczny. Nóż 50 cm napędzany paskiem klinowym, pracujący w stalowym korpusie roboczym. Solidny silnik przemysłowy Honda GXV160 z żeliwną tuleją cylindra. Wysokość koszenia od 20 do 70 mm zmieniana jednym pokrętłem. Regulowany uchwyt w pionie i w szerokości. Nóż mielący Mulcher dostępny w opcji.

Kosiarki na skarpy


Kosiarki na skarpy japońskiej firmy OREC przeznaczone do intensywnego użytku w każdych warunkach terenowych, na stokach o pochyleniu od 0 do 45 stopni. Oferują doskonałe wykaszanie, nawet w mokrej trawie. Kosiarki wyposażone są w napęd wszystkich kół i 4 biegową przekładnią mechaniczną : 2 biegi do przodu i 2 do tyłu. Łatwość obsługi nowy ergonomiczny kształt uchwytu umożliwia operatorowi kontrolować kosiarki z większą precyzją i łatwością. Bezpieczeństwo pracy - mechanizm napędowy wyłącza się automatycznie kiedy kamień utknie między koła i ramę, tak więc łańcuch napędowy jest dobrze zabezpieczony.

Szczegółowe informacje o ofercie uzyskacie Państwo kontaktując się bezpośrednio z naszą firmą:

+ 48 (42) 679 45 55 lub + 48 693 977 094

lub odwiedzając strony internetowe producentów/importerów urządzeń:


Liczba odwiedzin: 1032498
copyright © 2017
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl